מה מכסה ביטוח תאונות אישיות?

מדי שנה נפגעים מאות אלפי ישראלים בתאונות בלתי צפויות בעבודה, בדרכים, בבית ובעת פעילות ספורטיבית. תאונה עלולה להתרחש בכל מקום ובכל זמן ואתה חשוף לפציעות גופניות העלולות לגרום לאשפוז, לנכות זמנית או קבועה, לאובדן כושר עבודה ולהוצאות כספיות גבוהות ובלתי צפויות. תאונה עלולה לגרום לפגיעה משמעותית בהכנסות המשפחה לכן חשוב לרכוש את הביטוח.

לקוח בפגישה עם יועץ ביטוח לתאונות אישיות

למי מתאים ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות מיועד לכל אדם, ומטרתו להבטיח מקורות מימון ופרנסה למבוטח ולבני משפחתו במקרים כמו מוות של המבוטח, אובדן כושר עבודה, נכות, אשפוז ועוד. ביטוח תאונות אישיות כולל פיצוי למגוון מקרים, בהתאם לצרכים הייחודיים שלך ולפי בחירתך.

עליך לזכור כי תאונה עלולה להשאיר את משפחתך ללא מקור פרנסה במקרה מוות או שתהפוך לנטל כלכלי כבד במידה ולא תוכל לפרנס את המשפחה, באופן זמני או קבוע כתוצאה מהתאונה. ביטוח תאונות אישיות מכסה מגוון רחב של אירועים העלולים להתרחש בשגרת יומך- בבית, בעבודה, בדרכים, בארץ או בחו"ל.

יודגש, כי ביטוח תאונות אישיות מומלץ במיוחד לכל אדם העובד במקצוע החושף אותו לסיכונים רבים, לדוגמה חשמלאי, עובדי בניין, נהג, ולכל אדם החשוף לסיכונים גבוהים בשעות הפנאי שלו.

מה מכסה ביטוח תאונות אישיות?

חשוב להדגיש כי הפוליסה כוללת כיסויים רבים מהם תוכל לבחור בהתאמה אישית לצרכיך. כך לדוגמה תוכל לרכוש, בין היתר, במסגרת הפוליסה את הכיסויים הבאים:

  • ביטוח תאונות אישיות שברים
  • ביטוח תאונות אישיות פריצת דיסק
  • ביטוח תאונות אישיות כוויות
  • ביטוח תאונות אישיות תאונת דרכים
  • ביטוח תאונות אישיות פעילות ספורטיבית ו/או ספורט אתגרי
  • מצב סיעודי

האם כדאי לרכוש ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות נועד לספק לך ולבני משפחתך הגנה אישית מיטבית ורחבה. הביטוח כולל שלושה מרכיבים עיקריים- כיסוי לאובדן כושר עבודה, כיסוי למקרה מוות של המבוטח כתוצאה מתאונה, כיסוי לנכות זמנית או קבועה כתוצאה מתאונה.

ביטוח תאונות אישיות פיצוי

פוליסת הביטוח מותאמת אישית למאפייניך ולצרכים הייחודיים לך, לדוגמה ביטוח תאונות אישיות שבר ביד לעובדים במקצועות בניין או לעוסקים בפעילות ספורטיבית מאומצת. בהתאם לפוליסה שרכשת תוכל אתה או בני משפחתך לקבל תגמולי ביטוח בהתאם לתנאים המוגדרים מראש.

אתר צוק ביטוח מסייע לך, ללא כל עלות או התחייבות, להשוות בין הפוליסות הקיימות בענף. מלא פרטיך בטופס ונחזור אליך בהקדם.

השאר פרטים בטופס