ביטוח מבנה בנק טפחות

ביטוח מבנה הוא ביטוח חשוב ביותר מאחר והוא מכסה כל נזק ישיר שנגרם למבנה ביתכם. בנוסף לחשיבות זאת הבנקים מכריחים את הלקוחות לרכוש ביטוח זה ולשעבדו לטובתם כתנאי מקדים לקבלת משכנתא, בהוראת בנק ישראל ומשרד האוצר. בנק טפחות מציע ביטוח זה בנוסף לביטוחים נוספים.

טפסי ביטוח מבנה

ביטוח מבנה בנק טפחות

ביטוח מבנה טפחות מציע ביטוח שיכסה כל נזק שיגרם למבנה, לקירות הבית, לפי סיכונים מפורטים מראש. החלקים הקבועים בביתכם יהיו מבוטחים כמו קירות הבית, גג, דלתות, דודים וכן מערכות החשמל, טלפון, מים וכדומה. כל פוליסה של ביטוח כזה מותאמת לכל לקוח ומכסה דברים שונים בהתאם לבית הלקוח.

ביטוח מבנה טפחות מקנה הגנה במקרה של נזק לנכס המשועבד לטובת המשכנתא. הכיסוי כולל מקרים בהם המבנה או הדירה ניזוקו כתוצאה ממספר גורמים וסיכונים כמו אש, ברק, רעם, רעידת אדמה, שיטפון ועוד גורמים דומים. כיסוי נזקי מים ואינסטלציה וכן דיור חלופי ל12 חודשים או בגובה 15% מסכום הביטוח, במקרה בו הנזק לא יאפשר המשך מגורים בביתכם.

יתרונות ביטוח מבנה של מזרחי טפחות

טפחות סוכנות לביטוח בע״מ מציעה שלל פתרונות של ביטוחים למקרים שונים. החברה מציעה ביטוח משכנתא מלא הכולל בתוכו ביטוח חיים וביטוח מבנה, אותם תצטרכו לרכוש בכל מקרה על מנת לקבל את המשכנתא הרצויה.

בביטוח של מזרחי טפחות ביטוחים תיהנו ממספר יתרונות:

  • גודל – מזרחי בעלת נתח גדול משוק המשכנתאות כך גודלה וחוסנה מאפשרים הצעות מחיר תחרותיים ביותר
  • מומחיות – התמחות במתן ביטוחים לכן המומחיות עולה על כל השאר
  • שירות – הצוות אדיב ונעים שישמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך
  • יעילות – טפחות סוכנות לביטוח מעדכנת את הפוליסה מדי שנה כך שאתם פטורים מלהתעסק בנושא עד תום ההלוואה

באתר של מזרחי טפחות ביטוחים תוכלו לבדוק הכל, להתעדכן בהצעות המלאות, לבדוק את הפוליסות המוצעות וגם כלים נוספים לחישובי עלויות. בנוסף לכך תוכלו להוריד את הטפסים הרצויים לכם, כל הדרכים ליצירת קשר ואם אתם מעדיפים מענה אנושי תוכלו להתקשר לטפחות סוכנות לביטוח בע״מ טלפון 03-7232001 או בחיוג מקוצר 2522*.

למידע נוסף על ביטוח מבנה

עלות ביטוח מבנה

מה כולל ביטוח מבנה

צוק ביטוח

אתר צוק ביטוח, מציע לכם חיסכון בזמן יקר, הימנעות מכאבי ראש מיותרים. באתר תמצאו את כל הביטוחים ומסלוליהם המוצעים על ידי כל חברות הביטוח הקיימות בשוק. כך שתוכלו לבחון ולהשוות בין כולם, ללא חיפושים מיותרים, השירות מוצע בחינם לכולם, זה קל ונוח הכל תחת אתר אחד.