ביטוח מבנה 9 מיליון

הבית שלנו, שעמלנו קשה מאד כדי להגיע אליו, תוך הוצאה כלכלית בלתי מבוטלת. כדי לשמור עליו מכל משמר ועלינו מפני הוצאות כספיות מיותרות, חשוב לבטח אותו מפני כל צרה ותרחיש. כאן, בפורטל צוק ביטוח, תמצאו מידע על ביטוח מבנה 9 מיליון ועל הכיסויים הביטוחיים היעילים ביותר בשוק

לוגו ביטוח 9000000

9 מיליון ביטוח מבנה

חברת הביטוח 9000000 מציעה ביטוח מבנה מעולה ללקוחותיה. סוג פוליסה זה מכסה כל נזק שנגרם למבנה, כלומר קירות ותשתיות הבית, מדרגות, חלונות, דלתות, גדרות, שערים וכדומה. כשמתרחש נזק משמעותי בבית, נזק שיכול לקרות גם בדירות חדשות מקבלן, רק אז מתברר גודל הנזק הכלכלי העצום והצורך להתמודד עם תיקון הבעיה ושיפוץ הנזקים. לכן  חשוב מאד לוודא שלא יגיע מצב כזה, בו אינכם מסוגלים לעמוד בהוצאות הגבוהות לתיקון הבית שכל כך התאמצתם לרכוש.

ביטוח מבנה שונה מביטוח תכולה, שם הכיסוי הוא עבור נזקים שנגרמו לתכולת הדירה, עקב הצפות והרס, או עקב גניבה ומעשי ונדליזם.

9 מיליון ביטוח מבנה מעמיד לרשותכם מגוון רחב של כיסוים ביטוחיים, ביניהם כיסוי בגין כל נזק ישיר שנגרם לדירה בעקבות פיצוץ, שריפה, התלקחות, צנרת שניזוקה וכיוצ"ב. נזקים אלו קרויים נזקים ישירים.

חברת הביטוח מספקת מענה וכיסוי ביטוחי גם להוצאות העקיפות שנגרמו לכם, למשל שכר טרחת שמאי שהזמנתם כדי לאמוד את הנזק, עלות קבלן שיפוצים וקבלני פינוי ההריסות, עלות אדריכלים ומהנדסים ועוד.

ביטוח מבנה של חברת הביטוח 9 מיליון מתחשב בלקוחותיו ומספק גם כיסוי ביטוחי מותאם לקוח, לפי העדפות המבוטח.

9 מיליון ביטוח מבנה – טלפון 

חברת הביטוח 9000000 מעמידה לרשותכם דרכי התקשרות נוחות ומהירות ומגוון הצעות אטרקטיביות לביטוח מבנה.

לרשותכם עומד מוקד טלפוני פעיל משמונה בבוקר ועד תשע בערב, מלבד ימי שישי שאז הוא פעיל עד אחת בצהריים.

9 מיליון ביטוח מבנה טלפון המוקד: 09-9000000

פרטי התקשרות נוספים עומדים לרשותכם באתר האינטרנט המעודכן של ביטוח 9 מיליון, שם תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם, וגם, בלחיצת כפתור אחת להוריד טופס הצעת מחיר עבור ביטוח מבנה, או, אם תרצו, לבצע רכישה ישירה של הפוליסה באינטרנט. אגב, רכישה ישירה באינטרנט, מלבד הנוחות והאפשרות לבצע אותה מכל מקום ובכל זמן, תיתן לכם גם הנחה נוספת במחיר הפוליסה.

פוליסות ביטוח אטרקטיביות נוספות מבית 9 מיליון

ביטוח תאונות אישיות 9 מיליון

ביטוח משכנתא 9 מיליון

פורטל צוק ביטוח עומד לרשותכם עם מידע נוסף על ביטוח מבנה 9 מיליון, כמו גם סיוע באיתור הפוליסה המבוקשת, עם השוואת מחירים עם פוליסות נוספות. באופן זה תוכלו להיות בטוחים שביצעתם את כל הבדיקות ובחרתם באופציה המתאימה לכם ביותר, הן באספקט הכיסויים הביטוחיים והן באספקט הכלכלי.

לקבלת מידע נוסף וסיוע באיתור פוליסת ביטוח מבנה 9 מיליון, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגינו ישמחו לסייע לכם באיתור הפוליסה המבוקשת.