כמה עולה ביטוח סיעודי

גם אם אתם צעירים ובריאים, לא מן הנמנע שתתחילו לתכנן את העתיד שלכם, אשר, כמו אצל כולנו, כרוך בהזדקנות, לעתים גם בחולי.

תכנון נכון של העתיד הוא כזה שמצוי בו ביטוח סיעודי, שמבטיח לכל אדם שמזדקן או חולה וזקוק לסיוע סיעודי, לקבל אותו, בכבוד ובתנאים משופרים.

השאלה ששואלים רבים בהקשר זה, היא כמה עולה ביטוח סיעודי.

דמות ולידה שק של כסף

ביטוח סיעודי מחיר

פוליסה זו, של ביטוח סיעודי, מיועדת לשמש במקרים בהם אדם חלה ונזקק לסיוע סיעודי בביצוע מטלות שגרתיות, כמו קימה, לבישה, רחצה, אכילה וכדומה.

ביטוח סיעודי מספק סכום כספי חודשי למבוטח, החל מהרגע בו הוכר כסיעודי והוא משמש לכיסוי ההוצאות הנדרשות למטפל סיעודי בבית המבוטח או במסגרות סיעודיות ייעודיות.

ביטוח סיעודי מחיר נקבע על פי מספר פרמטרים, ביניהם הגיל בו התחלתם לשלם אותו, מצבכם הבריאותי וכן, סכום הפיצוי שתרצו לקבל במידה ותזדקקו לו. ככל שהפרמיה שתשלמו תהיה גבוהה יותר, כך גם יהיה הכיסוי הביטוחי הסיעודי במידת הצורך ובהתאם למרכיבים הקיימים בו.

ביטוח סיעודי זול

כדי למצוא את הביטוח הסיעודי המתאים לצרכיכם ולכיסכם, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין חברות הביטוח. יחד עם זאת, לא כל ביטוח סיעודי זול הוא גם זה המקיף ביותר. למשל, ניתן לרכוש גם ביטוח סיעודי במסגרת ממלכתית, דרך קופות החולים. עלותו אינה גבוהה אולם אם תקראו א מרכיביו, תגלו שהוא מספק כיסויי ם ביטוחיים בסיסיים בלבד, שאינם מספיקים למחיה במקרה הצורך.

למרות האמור, ניתן להוזיל עלויות אם תבדקו היטב את פוליסות הביטוח הסיעודי של מספר חברות ביטוח, תבינו במדויק מה הן כוללות ולא תחתמו על דבר לפני שקראתם כל סעיף וכל פרשנות כדי להבטיח לעצמכם את הכיסוי הטוב ביותר.

הליך השוואת המחירים והשוואת מרכיבי הפוליסות יכול להיות ארוך, מתיש ואף לא ברור, אם תחליטו לגשת למשימה הזו בעצמכם.

עם פורטל צוק ביטוח יש לכם את האפשרות לקבל את כל המידע והייעוץ במקום אחד, לבצע השוואת מחירים בהליך נוח וקצר ולגבש החלטה בתוך זמן קצר.

אתם תגלו שעם הבדיקה הנכונה והמקיפה, בסיוע אתר צוק ביטוח, יהי לכם קל יותר להבין במה מדובר ובאילו עלויות כרוכה הפוליסה.

אם חשוב לכם לבטח את עצמכם בביטוח סיעודי ולהבטיח את עתידכם, ויחד עם זאת לנסות ולחסוך בעלויות, מלאו עכשיו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי ויועצי צוק ביטוח ישמחו לסייע לכם.