ביטוח בריאות לתיירים

כמעט כל מי שטס מישראל לחו"ל, מקפיד לרכוש ביטוח רפואי לנסיעה, מתוך ידיעה שאם חלילה יזדקק לקבל שירותים רפואיים בחו"ל, ללא ביטוח, העלויות יהיו גבוהות עד בלתי אפשריות.

טפסי ביטוח בריאות לתייר

אותו הדבר קורה לתיירים המגיעים מחו"ל לביקור בישראל.

לפניכם כל המידע על ביטוח בריאות לתיירים.

ביטוח רפואי לתיירים

תייר, או כל אדם שאינו ישראלי ואשר שוהה בחו"ל, יכול למצוא את עצמו בסיטואציה מאד לא נעימה אם אינו מבוטח בביטוח בריאות ייעודי.

הוא אמנם יקבל טיפול ושירות רפואי במידת הצורך, אולם יאלץ לשלם עבור טיפולים אלו, ימי אשפוז וכדומה, והעלויות הן אינן נמוכות, בלשון המעטה.

גם אם תייר לא דאג לבטח את עצמו בביטוח רפואי טרם יצא ממדינתו, הוא יכול לעשות זאת בארץ באמצעות חברות ביטוח פרטיות הפועלות בהסדר עם קופות החולים השונות.

ביטוח רפואי לתייר

פוליסות אלו עומדות בדרישות משרד האוצר והן מציעות שירותים רפואיים הניתנים באמצעות קופות החולים השונות.

ביטוח רפואי לתייר נמכר לכל מי שאינו תושב ישראל, ביניהם גם דיפלומטים ובני משפחותיהם, צליינים, שחקני כדורסל זרים וכיוצ"ב.

ניתן לרכוש פוליסת ביטוח רפואי לתייר לתקופה קצרה או ארוכה, בהתאם למשך השהות המתוכנן של התייר בארץ.

 ביטוח בריאות לתיירים בישראל

השירותים הרפואיים להם זכאי כל מי שרכש פוליסת ביטוח בריאות לתיירים בישראל הם מגוונים, ביניהם קבלת שירות רפואי בסניפי קופות החולים, ללא כל השתתפות עצמית, הוצאות מיון לאשפוז בבית החולים, שירותי מעבדה, רנטגן ובתי מרחקת, אף הם ללא השתתפות עצמית.

כמו כן, יכולים בעלי ביטוח בריאות לתיירים בישראל ליהנות משירותי מר"ם- מוקדי חירום- הניתנים לאחר שעות פעילות קופות החולים, וגם האפשרות לקבלת ביקור בית ללא השתתפות עצמית.

יצוין כי קיים שוני בין הכיסויים הביטוחיים שמספקות חברותה ביטוח, וחשוב לוודא במדויק מה כוללת כל פוליסה של כל חברת ביטוח לפני רכישתה.

חברות ביטוח רבות מעמידות לרשות התיירים מוקד שירות, עשרים וארבע שעות ביממה, המאויש על ידי מוקדנים שדוברים שפות שונות, במגמה להקל על התיירים הזקוקים לעזרה.

ביטוח בריאות לתייר

כאמור, בחלק מחברות הביטוח ישנם כיסויים ביטוחיים נרחבים יותר, בעוד שאצל חברות אחרות, הם כרוכים בתשלום נוסף.

למשל, במקרה של פטירה, תסייע חברת הביטוח להעביר את הנפטר לארץ מוצאו, אולם לעתים יהיה הדבר כרוך בהשתתפות עצמית וחשוב לוודא היטב את כל תנאי הפוליסה ועד איזה סכום היא מכסה שירות זה של הטסת הנפטר.

כמו כן, אם התייר התעכב בישראל עקב מצבו הרפואי, חשוב לברר אם חברת הביטוח תנפיק לו כרטיס טיסה חדש, ואם כן, מה סכום המקסימום לכרטיס.

ביטוח בריאות לתיירים מעל גיל 65

לא כל חברות הביטוח מסכימות לבטח בביטוח בריאות תיירים שגילם עולה על ששים וחמש. אולם חלק מהם מסכימות ומאפשרות רכישת פוליסה מגיל שישים וחמש ועד גיל שמונים וארבע.

צריך רק למצוא אותן ועם פורטל צוק ביטוח החיפוש הוא קל ואפקטיבי.

יחד עם הנאמר, אם יש אפשרות לתייר לרכוש פוליסת ביטוח בריאות לתיירים מעל גיל 65 בארץ מוצאו, יהיה זה עדיף, מאחר וקל יותר לקבל פרטים על מצבו הרפואי של התייר, בארץ המוצא שלו.

 ביטוח בריאות זמני לתיירים

כשאתם מארחים תיירים המגיעים לארץ, הסבירו להם כי באפשרותם לרכוש בטוח בריאות זמני לתיירים עם הרחבות שונות, במקרים בהם הם עומדים לבצע פעילות שיש בה סיכון, למשל צלילה בים.

אם התוכנית היא לצלול למשך שלושה ימים ולאחר מכן להמשיך ולטייל טיול נעים ונינוח, ניתן לרכוש ביטוח בריאות זמני לתיירים עם כיסויים נגד תאונות, כמו תאונות צלילה, ולאחר מכן עם כיסויים בסיסיים וכלליים יותר.

מאחר וקיים שוני בין הכיסויים הביטוחיים אותן מציעות חברותה ביטוח השונות, מומלץ לערוך השוואה מקיפה טרם החתימה על הביטוח.

לצורך כך עומד לרשותכם פורטל צוק ביטוח שיסיע לכם לאתר הצעות מחיר מובילות של ביטוח בריאות לתיירים, הסבר על הכיסויים והדגשים נוספים ואפילו עם טפסים להורדה, כדי שלא תצטרכו לטרוח ולהגיע למשרדי חברת הביטוח.

חברות ביטוח מומלצות לביטוח בריאות לתיירים

חברת ביטוח שומרה

חברת ביטוח אילון

כדי ליהנות משירת זה המאפשר השוואת מחירים וקבלת החלטה מושכלת, מלאו כבר עכשיו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגי צוק ביטוח ישמחו לתת לכם מענה מהיר ומקצועי.

 

השאר פרטים בטופס