ביטוח בריאות לתושב חוזר

 לפי חוק הבריאות הממלכתי, על כל תושב ישראלי אשר שהה מעל שנתיים בחו"ל ולא שילם בזמן זה דמי ביטוח בריאות, יהיה חייב עם שובו בתקופת המתנה של עד שישה חודשים לפני שיהיה זכאי לקבל שירותי בריאות.

זה הזמן החשוב והנכון ביותר לדאוג לביטוח בריאות פרטי, כדי שלא ייווצר מצב בו חלילה יעלה צורך בכיסוי ביטוחי ולא יהיה לו מענה לכך.

רופאה מחזיקה סטטוסקופ ומציעה שירות רפואי לתושב חוזר


בפורטל צוק ביטוח תמצאו את כל המידע על ביטוחי בריאות והצעות מחיר לפוליסות אטרקטיביות.

ביטוח רפואי לתושבים חוזרים

הזכות לכיסוי ביטוחי שנשללת מתושבים חוזרים שלא שילמו דמי ביטוח למוסד לביטוח הלאומי הוא בעייתי מאחר ובתקופה זו אינו זכאי לקבלת כיסוי ביטוחי מטעמה של המדינה עבור קבלת שירותים רפואיים בישראל.

גם אם יפדה התושב החוזר את תקופת ההמתנה באמצעות תשלום מיוחד שסכומו קרוב לעשרת אלפים ₪, אפילו אז, יוכל לקבל את הכסויים הביטוחיים עבור שירותים רפואיים רק בתום שישה חודשים ממועד התשלום.

במקרים אלו הפתרון היעיל ביותר שיבטיח ביטוח רפואי לתושבים חוזרים הוא באמצעות פוליסת ביטוח פרטית, שגם תושבים ישראליים, שאינם תושבים חוזרים, בוחרים בה מהסיבה הפשוטה שהיא מעניקה כיסויים נרחבים ומקיפים יותר מאלו של המדינה.

פתרונות חלופיים וחשובים לביטוח בריאות לתושב חוזר

קיימות חברות ביטוח שמציעות ביטוח רפואי לתושבים חוזרים עם כיסוי ביטוחי מקיף לכל תקופת ההמתנה בה לא ניתנים כיסויים ביטוחיים מהמדינה, החל משירותים רפואיים בסיסיים וכלה בניתוחים, שירות שהוא חשוב לכל הדעות מאחר ולא יעלה על הדעת לחיות, ולו יום אחד, ללא הידיעה שקיים כיסוי ביטוחי.

תושבים חוזרים רבים בוחרים באפשרות הזו ולאחר תקופת ההמתנה מחליטים להמשיך ולהאריך את פוליסת הביטוח הפרטית, בשל ההטבות והכיסויים הביטוחיים הרבים הקיימים בה.

בעוד שהמדינה שוללת אפילו קבלת שירותים רפואיים בסיסיים כמו פינוי באמבולנס הוצאות חדר אשפוז או חדר מיון, ביקור אצל רופא מומחה, קבלת עזרה ראשונה וכדומה, הרי שבאמצעות פוליסת ביטוח בריאות פרטי, יוכל ליהנות כל תושב חוזר משירותים שהם חיוניים וחשובים ומספקים שקט נפשי רב, בידיעה שאם חלילה יעלה הצורך בקבלת טיפול רפואי, לא תצטרכו לשלם סכומי עתק מכיסכם הפרטי כדי לקבל אותם.

לקבלת מידע נוסף, פרטים על הכיסויים הביטוחיים השונים והצעות מחיר לפוליסת ביטוח בריאות לתושב חוזר, מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונציגי צוק ביטוח ישמחו לספק לכם את כל המידע הנדרש.

השאר פרטים בטופס