ביטוח בריאות קולקטיבי

מדינת ישראל נחשבת לאחת המתקדמות ביותר בעולם המערבי מבחינת ביטוח רפואי ממלכתי לתושבים שלה. כיום, חוק ביטוח הבריאות הממלכתי, קובע כי כל תושב יכול לקבל שורה ארוכה של טיפולים רפואיים בחינם (או בעזרת סבסוד גבוה במיוחד), כאשר המימון מגיע ברובו מתשלומי מס בריאות של אזרחים ותקציב המדינה.

רופא מחזיק טפסי ביטוח רפואי

השירותים הרפואיים לתושבי ישראל ניתנים בין השאר בבתי החולים הציבוריים ובארבע קופות החולים שסניפיהן פרוסות ברחבי הארץ. בנוסף לכיסוי הבריאותי הממלכתי, יכולים המבוטחים להרחיב את הכיסויים באמצעות ביטוח משלים של קופות החולים, פוליסות פרטיות של חברות הביטוח וגם ביטוחים מסוגים אחרים ממקום העבודה.

מסלולי ביטוח בריאות קולקטיבי

על פי חוקי המדינה, ביטוח בריאות קבוצתי יכול להתבצע על ידי קבוצה קולקטיב קיים (כמו עובדים של מעסיק ספציפי) ולא על ידי התאגדות ספונטאנית של צרכנים. פוליסת בריאות קולקטיבית מסוג זה נעשית לתקופה מוגבלת שלאחריה ניתן לחדש את הפוליסה בתנאים שנקבעים במקום (לעומת פוליסה אישית שהיא לכל החיים).

היתרונות העיקריים של פוליסה קולקטיבית נוגעים בעיקר לעלות הזולה שלהם מול פוליסה אישית וגם תנאי הקבלה שמקלים עם לקוחות שמתקשים לקבל חיתום (לא נדרש חיתום במקרה של מספר מבוטחים גדול במיוחד).

משק בית ממוצע משלם כיום אלפי שקלים בשנה על ביטוחים מסוגים שונים, בין אם מדובר על ביטוח רכב, ביטוח בריאות, משכנתא או דמי ניהול של ביטוח פנסיוני. אנו באתר צוק ביטוח מעוניינים לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים שמחפשים אופציות אטרקטיביות בשוק לבין חברות הביטוח שמציעות את הפוליסות המשתלמות ביותר ללקוחות.

בעזרת קבלת מידע עדכני ככל האפשר, ביצוע סקר שוק יסודי והתייעצות עם מומחים, ניתן בהחלט להשוות בצורה טובה בין המסלולים הקיימים של ביטוח ולמצוא את הפוליסה המתאימה ביותר. בנוסף לכך, ידע נרחב בנושא הביטוח יכול לתרום בעת ביצוע משא ומתן מול נציגי החברה, ביטול כיסויים לא נחוצים והימנעות מכפל ביטוחים.

אם אתה חושב לעשות ביטוח בריאות או פוליסה מסוג אחר בזמן הקרוב, תוכל לחסוך זמן וכסף בעזרת שיחה טלפונית פשוטה. אנו באתר צוק ביטוח יכולים להפנות אותך לאנשי מקצוע בתחום ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

 

קבלו הצעה לביטוח בריאות