ביטוח רעידת אדמה

מדינת ישראל נמצאת מבחינה גיאוגרפית בשבר הסורי אפריקאי, שהוא אזור פעיל מבחינה סיסמית וחשוף לסכנות של רעידת אדמה. למעשה, בשנים האחרונות התרחשו מספר רעידות אדמה בארץ, אך רובן היו בעוצמה נמוכה יחסית ולא גרמו נזקים או אבדות בנפש. אולם, רוב המומחים סוברים, כי הסיכוי לרעידת אדמה גדולה בתקופה הנראית לעין הוא גבוה למדי וקוראים לממשלה ולאזרחים להתכונן לסיטואציה זו מכל הבחינות

בית פרטי שנפגע מרעידת אדמה

ביטוח מבנה – רעידת אדמה

כידוע, בעת נטילת משכנתא, הבנק דורש מן הלווים לעשות ביטוח משכנתא, אשר כולל בתוכו גם ביטוח מבנה בסיסי, שנותן כיסוי כנגד אירועים שונים, היכולים לפגוע בערך הנכס שמשועבד לבנק ומשמש כביטחונות. לווים רבים סוברים כי הביטוח מגן עליהם מכל נזקי הטבע השונים, אך למעשה, כיסוי נגד רעידת אדמה אינו קיים בפוליסה הבסיסית. במידה והמבוטח הפוטנציאלי מעוניין להוסיף ביטוח רעידת אדמה, עליו להוסיף את הכיסוי הנ"ל באופן נפרד ולשלם פרמיה מוגדלת עבור ביטוח המבנה.

ביטוח דירה לרעידת אדמה

אופציה נוספת לשילוב של סעיף ביטוח נגד רעידת אדמה, הוא במסגרת ביטוח הדירה. כיום מבוטחים כמחצית מהדירות בישראל בביטוח דירה, כאשר מבוטח אשר לא מעוניין לבטח את הנכס שלו מפני רעידת אדמה מחויב לחתום על טופס ויתור ועל ידי כך להוציא את הסעיף מההסכם. חשוב לזכור גם, כי במידה ועשיתם כבר ביטוח רעידות אדמה במסגרת ביטוח המשכנתא שלכם, הימנעו מכפל ביטוחים בעת ביטוח הדירה בשלב מאוחר יותר. עוד נקודה חשובה, היא כי בדרך כלל ישנה השתתפות עצמית בגובה של עשרה אחוזים על כיסוי רעידות אדמה.

ההמלצה של רוב אנשי המקצוע, אשר עובדים בענף הביטוח, היא להישאר עם ביטוח רעידת אדמה, כמו גם עם ביטוח התכולה שניתן להוסיף לביטוח דירה. שילוב של כיסויים בחברת ביטוח אחת מאפשר חיסכון גדול יותר מבחינה כספית ושקט נפשי מבחינת האירועים הביטוחיים שיכולים להתרחש בעתיד.

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לקשר בין הלקוחות הפוטנציאליים שמעוניינים לעשות ביטוח בענפים שונים לבין הסוכנים וחברות הביטוח אשר מציעים את הפוליסות האטרקטיביות ביותר מבחינת מחיר והכיסויים הנכללים בהן. מומלץ מאד להתייעץ עם מומחים בענף וזאת כדי לחסוך זמן וכסף, להימנע מכפל ביטוחים ולבחור אך ורק בסעיפי הביטוח שרלוונטיים במיוחד לגביכם.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביטוח דירה נגד שריפה

עלות ביטוח מבנה

במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח בזמן הקרוב, נשמח לסייע לך ולהפנות אותך לאנשי מקצוע בעלי ניסיון ומוניטין ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.