ביטוח חיים דקלה (באמצעות הראל)

סוכנות הביטוח דקלה עסקה זמן רב בתחום הביטוח בישראל והעניקה שירות לאלפי לקוחות במהלך שנות הפעילות הארוכות שלה. בתחילת שנת 2016, כל תיק הביטוח של חברת דקלה הועבר לחברת הראל וכעת גם הלקוחות הקיימים וגם המצטרפים החדשים יכולים לפנות בצורה ישירה אל הראל. הפנייה תיעשה למוקד באמצעות טלפון 03-6145555.

לוגו של חברת הראל ביטוח

מאפייני ביטוח חיים דקלה (באמצעות הראל)

חברת הביטוח הראל, שמציעה כעת את הפוליסות לאחר רכישת תיק דקלה ביטוח חיים, מציגה בפני המבוטחים שני מסלולים עיקריים של ביטוח חיים, בהתאם להעדפות האישיות והמאפיינים של הלקוחות הפוטנציאליים. לא משנה מה תבחרו, חשוב יותר כי תוכלו באמצעות הכיסוי הביטוח הנרחב לדאוג לבני המשפחה וליקירים במקרה של מוות המבוטח ולהבטיח את העתיד הכלכלי שלהם.

מסלול ביטוח מגן למקרים של מוות – מסלול ביטוח חיים זה מאפשר לבעל הפוליסה לספק רשת ביטחון כלכלית לשארים שלו באמצעות תשלום חד פעמי שיועבר לזכותם במקרה של פטירת המבוטח מסיבה כלשהי. התוקף של הביטוח הוא ארוך למדי ונמצא בפועל עד שגיל המבוטח מגיע לשבעים וחמש. הסכום של הפיצויים מהביטוח שומר על הערך שלו לאורך זמן, צמוד למדד המחירים לצרכן ופטור ממס כלשהו בעת התשלום.

יש לציין כי קיימות כמה אופציות של בחירת סכום פיצויים עבור מסלול ביטוח זה: אחת האפשרויות היא עדכון שנתי, אפשרות נוספת היא עדכון מדי כל חמש שנים, וקיימת גם אפשרות של סכום פיצויים קבוע לכל אורך תקופת הביטוח. ככל שהעדכון נעשה בגיל מבוגר יותר, כך יקטן סכום הפיצויים במקרה של מוות המבוטח.

מסלול ביטוח של הכנסה למשפחה – בניגוד למסלול הראשון, במקרה זה מדובר על תשלום פיצויים במסגרת קצבה חודשית וזאת לאחר מוות המבוטח מסיבה כלשהי. גם במקרה זה סכום הפיצויים צמוד למדד והופך לנמוך יותר ככל שהמבוטח מתבגר, עם זאת אופציה זו מאפשרת בחירה אישית של סכום הפיצויים החודשי שישולם לשארים. תוקף הפוליסה הוא לפי העדפות הלקוח ולא עד גיל 75.

רוצה לדעת עוד על הפוליסות המשתלמות של חברת הראל ביטוח? היכנס למאמרים הבאים

ביטוח מבנה הראל

ביטוח מנהלים הראל

אנו בפורטל צוק ביטוח מעוניינים לקשר בין המבוטחים הפוטנציאליים לגופי ביטוח שמציעים את הפוליסות המשתלמות והרחבות ביותר ללקוחות. במידה ואתה מעוניין לעשות ביטוח חיים בקרוב, מלא את פרטי ההתקשרות עמך בטופס זה ונציגינו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.