השוואת ביטוחי בריאות

חושבים לרכוש פוליסת ביטוח בריאות ולא יודעים איזו כדאי? עם פורטל צוק ביטוח תמצאו מגוון רחב של הצעות מחיר טובות, תוכלו לבצע ביניהן השוואת ביטוחי בריאות, להבין מה מתאים לכם ומה פחות ולחסוך זמן יקר וכסף רב.

אדם הולך על חצים ומנסה לקבל החלטה

השוואת ביטוח בריאות

למרות שכל תושב ישראלי מבוטח בביטוח בריאות ממלכתי ומקבל שירותים רפואיים בקופת החולים אליה בחר להשתייך, עדיין, ישנם כיסויים ביטוחים רבים שקופות החולים לא מספקים, מטעמי תקציב ואחרים.

יוצא אם כך שברגע האמת, כשאדם זקוק לטיפול מיוחד, השתלה בחו"ל, או אפילו להתייעץ עם רופא מומחה, הוא יגלה שאו שעליו לשלם מכיסו עבור השירות הזה, או שהשירות כלל לא ניתן על ידי קופות החולים.

לכן, כדי להיות מכוסים במאת האחוזים ולדעת שאם חלילה עולה צורך רפואי, דחוף או משמעותי, חשוב לרכוש פוליסת ביטוח בריאות שתשלים את מה שלא נותנות לנו הקופות.

ישנן לא מעט חברות ביטוח וכולם מבטיחות את הכיסויים הביטוחיים הטובים ביותר. חשוב לבצע השוות ביטוח בריאות בין החברות, להבין ממה מורכבת כל פוליסה ומה העלויות.

את כל זה תוכלו לבצע כאן, בפורטל צוק ביטוח, ללא מאמץ, ללא אין ספור שיחות טלפון ובלחיצת כפתור אחת.

ביטוח בריאות השוואה

ההמלצה החד משמעית היא לא לרכוש את פוליסת ביטוח הבריאו הראשונה שנקרית על דרככם. הצרכן הישראלי הוא היום מפוכח וממוקד יותר, ומגיע לו לקבל את השירות הטוב ביותר, במקרה זה את הפוליסה הטובה ביותר, ובמחירים הטובים ביותר, מהסיבה הפשוטה שקיימת תחרות בין חברות הביטוח, ומי שנהנה ממנה הוא המבוטח.

לכן, בקשו לקבל כמה שיותר הצעות ביטוח בריאות השוואה, בדקו אם חלק מהכיסויים שמוצעים לכם כבר קיימים בקופות החולים, אם יש תנאים מסוימים לקבלת כסוי ספציפי ובעיקר, מה המחיר.

השוואת ביטוחי בריאות פרטיים

בשנת 2015 יצאה רפורמה חדשה בתחום ביטוחי הבריאות שמטרתה לעשות סדר בפוליסות הביטוח, כך שהמבוטח לא ישלם כפל ביטוחים, הן לקופת החולים והן לחברת הביטוח הפרטית.

בגלל רפורמה זו, של פוליסה אחידה, קל יותר לבצע השוואת ביטוחי בריאות פרטיים, ובצורה ממוקדת ואפקטיבית.

השוואה בין ביטוחי בריאות

כדי שתוכלו לקבל מידע מפורט ככל הניתן, ולהשוות בין כמה שיותר חברות ביטוח, מעמיד לרשותכם פורטל צוק ביטוח מנוע חיפוש שמסייע לאתר את ביטוחי הבריאות הרלוונטיים לכם ביותר, למשל ביטוח בריאות משפחתי, ביטוח בריאות לבני הגיל השלישי וכיוצ"ב, לפי הפרמטרים שאתם מזינים ובהתאם לצרכיכם.

לאחר מכן מוצגים לכם כל התנאים והכיסויים שמציעת חברות הביטוח, וכמובן, המחירים שלהן.

בשלב זה, אחרי שלמדתם את הנושא והבנתם אותו במלואו, תוכלו לערוך השוואה בין ביטוחי בריאות, לבחור בזה המתאים לכם, כל זאת מבלי שקמתם מהכורסה ועוד חסכתם כסף.

ביטוח בריאות פרטי – השוואה חכמה בין החברות השונות

חשיבותו של ביטוח בריאות פרטי אינה מוטלת בספק. בזכותו תוכלו לקבל החזרים על התייעצות עם מומחים, גם לחוות דעת שנייה, תוכלו לבחור ברופא שינתח אתכם ובאיזה בית חולים, ולקבל כיסוי מלא לשכר המנתח, תוכלו ליהנות מתרופות שאינן קיימות בסל הבריאות ועוד שירותים רבים וחשובים לאין ערוך.

כשעומדת לרשותכם האפשרות לערוך גם ביטוח בריאות פרטי השוואה ולימוד כל הנתונים, התמורה היא אפילו גדולה יותר.

לקבלת השירות והשוואת ביטוחי בריאות, מלאו את פרטיכם בטופס ההתקשרות המצור, ונציגי צוק ביטוח ישמחו לסייע לכם למצוא את פוליסת ביטוח בריאות הטובה ביותר, המשתלמת ביותר והמתאימה לכם ביותר.

קבלו הצעה לביטוח בריאות