איילון ביטוח שיניים

בעיות שיניים יכולות להיות מטרד משמעותי לכל אדם ולהפריע במידה רבה לניהול חיי היומיום. מעבר לכך, אם לא מטפלים בבעיות אלו בצורה מוקדמת, הרי שהמצב יכול להידרדר ולהפוך להיות גרוע הרבה יותר. כתוצאה מכך, אותו אדם ייאלץ לשלם סכומים גבוהים במיוחד על הטיפול הרפואי.

צריך לזכור, כי טיפולי שיניים אינם נכללים בשירותי סל הבריאות שניתנים ללא עלות במסגרת חוק הבריאות הממלכתי, כך שהעלויות נופלות רובן ככולן על המטופלים. דרך טובה להוזיל את העלויות של טיפולי השיניים הוא בחירה בביטוח שיניים פרטי דרך אחת מחברות הביטוח.

אשה מדברת בטלפון ועושה ביטוח בריאות דרך העבודה

ביטוח שיניים איילון

חברת הביטוח איילון היא אחד מגופי הביטוח הגדולים והמוכרים בארץ. היא מציעה ללקוחות פרטיים פוליסת ביטוח שיניים שתכסה אותם במקרה של הזדקקות למגוון טיפולים, ניתוחים ושיקומים הקשורים לחלל הפה. הביטוח כרוך כמובן בתשלום חודשי, כאשר את כל הפרטים על מהות הטיפולים הנכללים בביטוח נמצאים בפוליסה שנגישה באתר החברה.

בעזרת איילון ביטוח שיניים, ישנה אפשרות ריאלית לחלוטין להקטין את התשלומים עבור טיפולי שיניים לאורך השנים. מכיוון שכל אדם נזקק במהלך חייו לטיפולי שיניים, ביטוח שיניים פרטי הוא משהו ששווה לשקול אותו. כמו כן, בוודאי שאפשרות כזאת יכולה להיות טובה יותר מאלטרנטיבות אחרות שבוחרים אנשים הסובלים מבעיות שיניים (טיפול במדינות עולם שלישי, ויתור על טיפול בזמן ועוד).

בנוסף לכך, ניתן למצוא גם טפסים שימושיים רבים שבהם ניתן להיעזר במקרים של טיפולים אורתודנטיים, תביעות רופא, התייעצות מוקדמת ועוד. חברת איילון עובדת עם רופאים מקצועיים רבים, כאשר המרפאות זמינות ללקוחות בכל רחבי ישראל.

איילון ביטוח שיניים – יצירת קשר

מוקד איילון ביטוח זמין בטלפון 1-700-72-72-27, כאשר המרכזייה מפנה את הלקוחות הפונים לשלוחה המתאימה. בנוסף לכך, ניתן ליצור קשר עם מוקד הבריאות בצורה ישירה דרך טלפון 1-800-35-2001. איתור רופאי השיניים הזמינים נעשה גם הוא דרך האתר, בעזרת כניסה לרשימה בעמוד המתאים.

במידה ואתה מעוניין לעשות השוואה בין הפוליסות המשתלמות ביותר של ביטוח שיניים אנו באתר צוק ביטוח נמצאים כאן עבורך. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.