חברת ביטוח AIG

כאן, בפורטל צוק ביטוח, תמצאו את כל המידע על חברת ביטוח AIG והצעות מחיר אטרקטיביות למגוון רחב של פוליסות ביטוח אותן מתאימה החברה אישית למבוטחיה לפי צרכיהם.

לוגו של חברת הביטוח AIG

ביטוחי AIG

החברה לביטוח בע"מ, AIG, מספקת שירותים וכיסויים ביטוחיים מגוונים, ביניהם ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, ביטוח מנהלים, ביטוח מסחרי ועוד.

את פעילותה בארץ החבלה חברת ביטוח AIG בשנת 1997, כאשר בסיס החברה העולמית נמצא בארצות הברית. לחברה 130 סניפים ברחבי העולם, ביניהן ישראל.

חברת ביטוח AIG היא החברה המובילה בעולם בתחום ביטוח תאונות אישיות ובארצות הברית היא החברה הגדולה ביותר בתחום ביטוח תעשייתי ומסחרי.

תחומי הביטוח של חברת ביטוח AIG הם רבים, ביניהם:

  • ביטוח חיים- כולל אובדן כושר עבודה
  • ביטוח דירות- כולל ביטוח מבנה ותכולה
  • ביטוח מסחרי- כולל בתי עסק, אחרית מעבידים, ביטוח אחריות מקצועיות, דירקטורים ועוד
  • ביטוח אחריות מוצר- למפעלים, ארגונים ועסקים

כיום מספקת חברת ביטוח AIG שירותים הניתנים ליותר מששים מליון מבוטחים ברחבי העולם, פרטיים ומסחריים. כלל עובדי החברה בכל העולם מונה כמאה אלף איש.

בישראל יש לחברת AIG לקוחות רבים שנהנים מהחדשנות, המקצועיות ורמת שירות גבוהה, לפי הסטנדרטים העולמיים, עם פתרונות ביטוחיים מתקדמים בכל ענפי הביטוח בהם עוסקת החברה.

חברת ביטוח AIG – פרטי התקשרות

מוקד שירות הלקוחות של החברה פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר לחמש אחר הצהריים ובימי שישי וערבי חג בין השעות שמונה בבוקר לאחת בצהריים. מספר הטלפון למוקד: 1-800-400-400 או 03-9272300.

כמו כן ניתן להפנות שאלות ופניות למוקד בדוא"ל [email protected].

מוקד תביעות לביטוחי דירה ונזקי צנרת זמין בטלפון 1800-430-430, שלוחה 3, בעוד שמספר זה, בשלוחה 4, זמין לקבלת פניות בקשורות לשירותי חירום בחשמל ופריצת דלתות.

לזימון ביקור רופא ניתן להתקשר לטלפון 1-700-705-101.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על חברת ביטוח AIG? רוצים לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות למגוון רחב של פוליסות ביטוח עם כיסויים ביטוחיים ייחודיים? נציגי פורטל צוק ביטוח ישמחו לסייע לכם.

מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ותקבלו מענה בתוך זמן קצר.